2019-04-26 12:01:00 Kiermasz taniej książki 2019

Podczas kiermaszu tradycyjnie zaproponujemy bogaty wybór książek z wielu dziedzin. Miłośników literatury pięknej zachęcamy do sięgnięcia po książki nie tylko w języku polskim, ale też do czytania literatury światowej w oryginałach. Proponujemy pozycje z pedagogiki, metodyki nauczania, psychologii, historii literatury, socjologii, historii, filozofii, literaturę biograficzną. Pasjonaci języków obcych będą mogli wybierać spośród bogatej oferty podręczników, książek z zakresu metodyki nauczania języków obcych, słowników, beletrystyki i czasopism obcojęzycznych. Ponadto polecamy nowe podręczniki szkolne na różne poziomy nauczania, w tym do edukacji wczesnoszkolnej. Książki będzie można nabyć jak zawsze w bardzo atrakcyjnych cenach, już od 1 zł.

Polecamy bogaty wybór literatury pięknej, także w oryginałach. Klasyków reprezentują m.in.: B. Prus, H. Sienkiewicz, M. Rodziewiczówna, W. Gombrowicz, L. Tołstoj, F. Kafka, V. Hugo, A. Christie, E. Brönte. Popularną prozę współczesną reprezentują m.in.: C. R. Zafon, K. Bonda, K. Grochola, J. Chmielewska, J. M. Coetze, P. Coelho. Na dzieci czekają książki A. Maleszki, J. K. Rowling, A. Lindgren, L. Carolla oraz bajki i lektury szkolne. Oferujemy wyjątkowo duży wybór książek Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. Socjologię reprezentuje E. Aronson, a metodykę nauczania H. Komorowska. Proponujemy również literaturę religijną, poradnikową, encyklopedie, albumy, przewodniki turystyczne i inne.
Kiermasz odbywał się będzie na parterze Biblioteki Pedagogicznej przy ul. gen. J. H. Dąbrowskiego 4, w godzinach jej otwarcia: od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-19.00, w sobotę w godz. 10.00-15.00.

2019-07-08 12:05:15