2008-12-04 03:25:00 Spotkanie z Panią Małgorzatą Musierowicz

W dniu 27 listopada 2008 r. Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu z ogromną przyjemnością gościła na spotkaniu autorskim p. Małgorzatę Musierowicz, znaną autorkę i ilustratorkę książek dla dzieci i młodzieży.
Spotkanie połączone było z promocją najnowszej powieści pisarki z cyklu Jeżycjada, noszącej tytuł Sprężyna.

Autorka chętnie i wyczerpująco odpowiadała na pytania zgromadzonej publiczności dotyczące swoich inspiracji, pierwowzorów bohaterów utworów, historii swojej rodziny, a także udzieliła rad początkującym autorom. Po dyskusji p. Małgorzata Musierowicz rozdawała autografy, po które ustawiła się długa kolejka chętnych.

W spotkaniu, które poprowadziła p. Małgorzata Tasarz-Stachowicz, uczestniczyli przede wszystkim nauczyciele bibliotekarze ze szkół podstawowych i gimnazjalnych wraz z uczniami, ale także inni Czytelnicy zainteresowani twórczością Małgorzaty Musierowicz.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i miłą atmosferę na spotkaniu.

2019-06-18 10:13:15