plen
Aktualności
2009-03-27 01:03:00 MwM


Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych „Langusta” i Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu zorganizowały 24 marca 2009 r. spotkanie zatytułowane „Krąg Mam - moje początki bycia mamą”, które odbyło się w ramach projektu „Mama w mieście”, cotygodniowych spotkań dla matek, prowadzonych przez zaproszonych specjalistów.

Tym razem spotkanie poprowadziły Joanna Dardzińska i Małgorzata Musiał ze Stowarzyszenia Inicjatyw Rodzinnych, koordynatorki projektu, absolwentki pedagogiki, specjalność edukacja rodzinna i wychowanie seksualne, twórczynie strony www.mamawmiescie.pl.

Mimo niesprzyjającej aury, na spotkanie przybyło osiem mam, aby w kobiecym gronie porozmawiać o macierzyństwie, jego radościach i trudnościach, wymienić się doświadczeniami i refleksjami związanymi z funkcjonowaniem w mieście instytucji wspierających rodzinę w pełnieniu jej wychowawczej roli oraz zaplanować tematykę przyszłych spotkań i wspólnych przedsięwzięć. Zebrane mamy (i synek jednej z uczestniczek) w Sali konferencyjnej Biblioteki Pedagogicznej spędziły na rozmowie dwie miłe godziny, które niepostrzeżenie minęły i zostawiły spory niedosyt:) .

Mamy obejrzały przygotowaną dla nich wystawkę książek o tematyce związanej z różnymi aspektami wychowania i pielęgnacji małego dziecka. Ponadto zwiedziły Czytelnię Ogólną Biblioteki Pedagogicznej – obejrzały książki i czasopisma znajdujące się w wolnym dostępie oraz zapoznały się z zasadami działania katalogu OPAC oraz bazą bibliograficzą on-line Promax.


 


 

 

 

 Gość specjalny spotkaniailość odsłon: 1805
lista informacji
Komentarze użytkowników:
Dodaj swój komentarz:

Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta załóż je teraz
Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem zaloguj się

katalogi PROLIB
Moodle ibuk
Dostępne publikacje
katalogi PROMAX Bazy danych
BIP
elektroniczna biblioteka pedagogiczna
edupolis
ostatnia aktualizacja:
2019-12-03 09:23:25

Biblioteka Pedagogiczna

im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
 ul. Dąbrowskiego 4, 87-100 Toruń
Tel/fax: 056 6539756

 email: biblioteka@bptorun.edu.pl

Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku

10:00 - 19:00, soboty: 10:00 - 15:00

 

 

Projektowanie stron Toruń