plen
Aktualności
2017-01-09 10:07:00 Sieć Edukacja matematyczna i nowe technologie 2017

Sieć Edukacja matematyczna i nowe technologie powstała w grudniu 2015 r. i jest prowadzona wspólnie przez Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli oraz Bibliotekę Pedagogiczną im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu. Uczestnikami sieci są nauczyciele matematyki wszystkich etapów edukacyjnych zainteresowani stosowaniem nowych technologii w edukacji, pracujący w szkołach województwa kujawsko-pomorskiego.
W ramach działania sieci organizatorzy proponują konsultacje metodyczne z ekspertami, bezpłatne, atrakcyjne warsztaty, dostosowując jednocześnie program pracy sieci do rzeczywistych potrzeb zgłaszanych przez uczestników. Z założenia uczestnicy spotykają się ze sobą zarówno stacjonarnie, jak i współpracują na platformie e-learningowej Moodle.

Do tej pory odbyło się 5 spotkań stacjonarnych w roku szkolnym 2015/2016 oraz jedno w roku szkolnym 2016/2017. Na kolejne zapraszamy uczestników sieci oraz nauczycieli matematyki chętnych do jej współtworzenia. Spotkanie odbędzie się 12 stycznia 2017 r. o godz. 16.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu, ul. Dąbrowskiego 4. Zajęcia potrwają 3 godziny, a w programie znajdą się:

E-podręczniki – nauka online. Multimedialne materiały wspomagające pracę nauczyciela i ucznia – moderatorzy sieci Marzena Jarocka, Izabella Milewska-Warta, Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu,

Wykorzystanie mediów społecznościowych w edukacji – koordynator sieci Barbara Szefler, doradczyni metodyczna matematyki szkół ponadgimnazjalnych, Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli.

Uczestnictwo w sieci jest bezpłatne, a członkowie sieci otrzymują zaświadczenia wystawiane przez Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli

Szczegółowe informacje o sieci znajdują się w ulotce.

Zapraszamy
 ilość odsłon: 515
lista informacji
Komentarze użytkowników:
Dodaj swój komentarz:

Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta załóż je teraz
Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem zaloguj się

katalogi PROLIB
Moodle ibuk
Dostępne publikacje
katalogi PROMAX Bazy danych
BIP
elektroniczna biblioteka pedagogiczna
Organem prowadzącym dla Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej jest Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
edupolis
ostatnia aktualizacja:
2018-09-24 11:02:20

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
 ul. Dąbrowskiego 4, 87-100 Toruń
Tel/fax: 056 6539756 email: biblioteka@bptorun.edu.pl
Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 10:00 - 19:00, soboty: 10:00 - 15:00

 

Projektowanie stron Toruń