2017-01-16 09:25:00 Dziecko Meduzy (Medusenkind)

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Dobry pretekst do rozmowy o…”

Tym razem Iwona Chmielewska – autorka książek obrazowych będzie rozmawiała z Jolantą Czakyrową – psychoterapeutką psychoanalityczną o książce Kitty Crowther „Dziecko Meduzy” (Medusenkind).

Kitty Crowther jest belgijską ilustratorką i autorką książek dla dzieci. W swoim autorskim dorobku ma blisko 30 tytułów, drugie tyle zilustrowała. Jej książki zostały przetłumaczone na wiele języków. W 2010 roku otrzymała prestiżową Nagrodę imienia Astrid Lindgren, przyznawaną za całokształt twórczości w dziedzinie literatury dziecięcej.

Cykl spotkań „Dobry pretekst do rozmowy o…” został objęty patronatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Wstęp wolny.

2017-11-22 08:59:54