2017-05-11 01:36:00 II Konferencja naukowo-dydaktyczna „Autyzm w perspektywie naukowej, edukacyjno-terapeutycznej i w środowisku domowym”

Centrum Terapii i Edukacji „Mały Książę” w Toruniu zaprasza na II Konferencję naukowo-dydaktyczną „Autyzm w perspektywie naukowej, edukacyjno-terapeutycznej i w środowisku domowym”. Konferencja odbędzie się 23.05.2017 roku w sali Audytoryjnej Biblioteki Uniwersyteckiej UMK.

Współorganizatorami wydarzenia jest Biblioteka Uniwersytecka UMK, Instytut Filozofii UMK, a także Interdyscyplinarne Centrum Nowoczesnych Technologii UMK.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o przesłanie karty zgłoszeniowej (do pobrania na stronie www.maly-ksiaze.eu) na adres mailowy nptmalyksiaze@gmail.com najpóźniej do 19.05.2017 roku. O uczestnictwie decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń.

2017-06-23 13:10:49