plen
Aktualności
2018-01-16 09:02:00 „Grafika i rysunek” – relacja z wernisażu

11 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 odbył się wernisaż wystawy prac Kamila Urbana i Radosława Blumkowskiego, uczniów IX LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Toruniu.
Wystawę zorganizowała Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu i IX Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Toruniu.

Gości przybyłych na wernisaż serdecznie powitała – w imieniu pani dyrektor Komendzińskiej – pani Wiesława Budrowska z Wydziału Informacyjno-Bibliograficznego, po czym oddała głos pani wicekurator Marii Mazurkiewicz. Pani wicekurator pogratulowała autorom prac i życzyła im dalszych sukcesów w pracy artystycznej. Podziękowała też rodzicom i nauczycielom za wsparcie udzielane młodym artystom oraz Bibliotece Pedagogicznej za udostępnienie sali wystawowej i pomoc w zorganizowaniu wystawy. Następnie zabrał głos dyrektor IX LO – pan Piotr Drążkowski, który z uznaniem wypowiedział się na temat twórczości Kamila Urbana i Radosława Blumkowskiego, powinszował ich rodzicom i nauczycielom, a także wyraził wdzięczność Bibliotece za to, że po raz trzeci umożliwiła zaprezentowanie swoich prac utalentowanym uczniom z IX LO. Pan dyrektor Piotr Drążkowski oddał głos inicjatorce wystawy – pani Gabrieli Gustowskiej, nauczycielce bibliotekarce z IX LO, która życzyła swoim uczniom kolejnych sukcesów artystycznych. Jako ostatni zabrali głos Kamil Urban i Radosław Blumkowski, którzy krótko opowiedzieli o swoich pracach plastycznych, podziękowali rodzicom i nauczycielom za to, że służyli im pomocą i zachęcali do rozwijania zdolności artystycznych. Zaprosili też zebranych do oglądania swoich prac.

Wystawę można oglądać w sali wystawowej Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu do 24 stycznia od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 19.00 oraz w soboty w godzinach 10.00-15.00.

 

Galeria zdjęć

 


 ilość odsłon: 422
lista informacji
Komentarze użytkowników:
Dodaj swój komentarz:

Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta załóż je teraz
Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem zaloguj się

katalogi PROLIB
Moodle ibuk
Dostępne publikacje
katalogi PROMAX Bazy danych
BIP
elektroniczna biblioteka pedagogiczna
edupolis
ostatnia aktualizacja:
2019-03-19 12:43:14

Biblioteka Pedagogiczna

im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
 ul. Dąbrowskiego 4, 87-100 Toruń
Tel/fax: 056 6539756

 email: biblioteka@bptorun.edu.pl

Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku

10:00 - 19:00, soboty: 10:00 - 15:00

 

 

Projektowanie stron Toruń