plen
Aktualności
2018-03-06 02:46:00 „Biocity” - relacja z wernisażu

3 marca 2018 r. o godz. 12.30 odbył się wernisaż wystawy prac nagrodzonych w ogólnopolskim konkursie plastycznym Biocity, adresowanym do słuchaczy Szkół dla Dorosłych. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu.

Tłumnie przybyłych na wernisaż gości serdecznie powitała – w imieniu pani dyrektor Komendzińskiej – pani Aldona Zawałkiewicz, kierownik Wydziału Informacyjno-Bibliograficznego. W swojej wypowiedzi podkreśliła, jak ważny jest w dzisiejszych czasach problem ochrony środowiska i pamiętanie o tym w życiu codziennym. Następnie pani Elżbieta Domaradzka opowiedziała o konkursie plastycznym Biocity, który przygotowała wspólnie z p. Sylwią Wasilewską-Dąbrowską i Waldemarem Bujakiem, nauczycielami z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu. Pani dyrektor Toruńskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu, Joanna Waczyńska, podziękowała swoim nauczycielom za przygotowanie konkursu i wystawy oraz Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu za wieloletnią współpracę i umożliwienie zaprezentowania tej ważnej wystawy.

Zgromadzeni goście z zainteresowaniem oglądali prezentowane na wystawie prace oraz pokazane w gablotach książki, dotyczące problematyki ochrony środowiska, ekologii i tworzenia reklamy. Książki pochodzą ze zbiorów Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu.

Wystawę można oglądać w sali wystawowej Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu do 15 marca od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 19.00 oraz w soboty w godzinach 10.00-15.00.

Galeria zdjęć


 ilość odsłon: 436
lista informacji
Komentarze użytkowników:
Dodaj swój komentarz:

Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta załóż je teraz
Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem zaloguj się

katalogi PROLIB
Moodle ibuk
Dostępne publikacje
katalogi PROMAX Bazy danych
BIP
elektroniczna biblioteka pedagogiczna
edupolis
ostatnia aktualizacja:
2019-08-01 12:30:18

Biblioteka Pedagogiczna

im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
 ul. Dąbrowskiego 4, 87-100 Toruń
Tel/fax: 056 6539756

 email: biblioteka@bptorun.edu.pl

Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku

10:00 - 19:00, soboty: 10:00 - 15:00

 

 

Projektowanie stron Toruń