plen
Aktualności
2018-03-23 12:55:00 „Przedszkole promujące zdrowie potrzebą naszych czasów” - konferencja

20 marca 2018 r. w Centrum Dialogu w Toruniu odbyła się konferencja „Przedszkole promujące zdrowie potrzebą naszych czasów”, zorganizowana przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu. Adresatami konferencji byli nauczyciele i dyrektorzy przedszkoli oraz szkół z oddziałami przedszkolnymi. Uczestnicy konferencji wysłuchali wykładu pani prof. dr hab. med. Barbary Woynarowskiej, współtwórczyni polskiej koncepcji szkoły promującej zdrowie, pt: "Koncepcja i zasady przedszkola promującego zdrowie. Autoewaluacja działań w przedszkolu promującym zdrowie". Następnie zebranym zaprezentowano dobre praktyki realizowane w przedszkolach promujących zdrowie w Bydgoszczy i Toruniu.

Dzięki uprzejmości organizatorów Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu mogła zaprezentować uczestnikom konferencji swoje zbiory związane z tematem konferencji. Eksponowane na stoisku książki, czasopisma oraz przygotowane zestawienie bibliograficzne poświęcone edukacji zdrowotnej, cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników konferencji oraz zyskały uznanie pani prof. dr hab. med. Barbary Woynarowskiej, która złożyła również autograf na jednej z książek swojego autorstwa, tak licznie prezentowanych tego dnia na naszym stoisku.

Zaprezentowane na konferencji zestawienie tematyczne w formie elektronicznej dostępne jest na naszej stronie internetowej.

Galeria zdjęć

 


 ilość odsłon: 440
lista informacji
Komentarze użytkowników:
Dodaj swój komentarz:

Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta załóż je teraz
Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem zaloguj się

katalogi PROLIB
Moodle ibuk
Dostępne publikacje
katalogi PROMAX Bazy danych
BIP
elektroniczna biblioteka pedagogiczna
edupolis
ostatnia aktualizacja:
2019-08-23 13:37:25

Biblioteka Pedagogiczna

im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
 ul. Dąbrowskiego 4, 87-100 Toruń
Tel/fax: 056 6539756

 email: biblioteka@bptorun.edu.pl

Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku

10:00 - 19:00, soboty: 10:00 - 15:00

 

 

Projektowanie stron Toruń