2018-04-10 11:25:00 "Zadbamy o Was książkowo"- kiermasz taniej książki 16-21 kwietnia 2018 r.

Pedagogikę i psychologię reprezentują m. in.: P. Zimbardo, S. Reber, socjologię zaś E. Aronson, N. Goodman. Polecamy prozę klasyków: B. Prusa, H. Sienkiewicza, G. G. Margueza, V. Nabokova, V. Hugo, A. Christie oraz popularną prozę współczesną: Z. Miłoszewskiego, K. Bondy, J. Chmielewskiej, A. Sapkowskiego, P. Coelho, W. Whartona. Na dzieci czekają książki M. Musierowicz, L. M. Montgomery i A. Szklarskiego oraz bajki i lektury szkolne. Nie zabraknie też albumów, encyklopedii i literatury poradnikowej. Książki będzie można nabyć jak zawsze w bardzo atrakcyjnych cenach, już od 1 zł.
Kiermasz odbędzie się na parterze Biblioteki Pedagogicznej przy ul. Dąbrowskiego 4, w godzinach jej otwarcia: poniedziałek–piątek od 10 do 19, sobota od 10 do 15.

Odczytując kolejno tytuły książek na poniższym zdjęciu otrzymacie Państwo nasze
zaproszenie na kiermasz!

2018-12-13 12:27:42