2018-05-11 03:16:00 "Cyfrowa edukacja w szkole podstawowej – priorytety i wyzwania" - konferencja

W dniu 23 maja 2018 roku o godzinie 10.00 w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, pod honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego Piotra Całbeckiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Marka Gralika odbędzie się I Konferencja pod nazwą: „Cyfrowa edukacja w szkole podstawowej – priorytety i wyzwania”, której organizatorem jest Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Przedsięwzięcie jest adresowane do Dyrektorów wszystkich szkół podstawowych w Województwie Kujawsko-Pomorskim.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane m.in. funkcjonalności  Kujawsko-Pomorskiej Platformie Edukacyjnej „EDUPOLIS” oraz najbliższe plany projektowe związane z rozwojem innowacyjnej edukacji z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Będą również wręczone listy gratulacyjne oraz specjalna nagroda dla Dyrektora najaktywniejszej szkoły na „Edupolis”.

Liczymy na Państwa obecność i udział w przyszłym projekcie rozwoju Kujawsko-Pomorskiej Platformy Edukacyjnej „Edupolis”.

Wstęp za okazaniem zaproszenia.

Fot. Marek Dembski

2018-05-16 12:45:16