plen
Aktualności
2018-05-28 10:44:00 Dzień nauczyciela języka niemieckiego „W drodze”

19 maja 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbył się Dzień nauczyciela języka niemieckiego „W drodze”, wydarzenie skierowane do nauczycieli języka niemieckiego, zorganizowane było przez Goethe Institut w Warszawie oraz Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego i  Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu. Licznie przybyli nauczyciele z całej Polski wzięli udział w warsztatach, podczas których zapoznali się z najnowszą ofertą metodyczno-dydaktyczną Goethe Institut oraz w grze miejskiej, przygotowanej przez PSNJN oddział w Toruniu oraz studentów filologii germańskiej UMK.

Dzięki uprzejmości organizatorów Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu  mogła zaprezentować uczestnikom spotkania swoje liczne zbiory z zakresu metodyki nauczania języka niemieckiego. Eksponowane na stoisku książki oraz czasopisma cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród oglądających.

Zestawienie bibliograficzne „Nauczanie języka niemieckiego”,  przygotowane na konferencję, dostępne jest na naszej stronie internetowej w zakładce: Serwis informacyjny / Bibliografie tematyczne.ilość odsłon: 487
lista informacji
Komentarze użytkowników:
Dodaj swój komentarz:

Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta załóż je teraz
Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem zaloguj się

katalogi PROLIB
Moodle ibuk
Dostępne publikacje
katalogi PROMAX Bazy danych
BIP
elektroniczna biblioteka pedagogiczna
edupolis
ostatnia aktualizacja:
2019-07-08 12:05:15

Biblioteka Pedagogiczna

im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
 ul. Dąbrowskiego 4, 87-100 Toruń
Tel/fax: 056 6539756

 email: biblioteka@bptorun.edu.pl

Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku

10:00 - 19:00, soboty: 10:00 - 15:00

 

 

Projektowanie stron Toruń