2018-11-05 08:26:00 Projekt szkoleń językowych pt. „W Kujawsko-Pomorskiem Mówisz-masz-certyfikowane szkolenia językowe”

Rusza rekrutacja do projektu szkoleń językowych pt. „W Kujawsko-Pomorskiem Mówisz-masz-certyfikowane szkolenia językowe”.

Pod linkiem http://www.projektmowiszmasz.pl   możecie Państwo zapisać się na zajęcia z  języka angielskiego, języka niemieckiego bądź języka francuskiego.

Projekt skierowany jest do osób w wieku od 18 lat, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji z zakresu języków obcych.

Osoby w wieku pow. 65 lat dodatkowo wypełniają deklarację gotowości do podjęcia zatrudnienia po zakończeniu realizacji projektu.

Grupy docelowe:

· osoby o niskich kwalifikacjach  ( tj. maksymalnie średnie wykształcenie),

· osoby z niepełnosprawnościami  (bez względu na poziom wykształcenia),

· osoby powyżej 50 roku życia  (bez względu na poziom wykształcenia),

Z udziału w projekcie wyłączone są osoby, które prowadzą działalność gospodarczą.

Każdy z uczestników będzie realizował 180 godzinne szkolenie językowe (3 moduły po 60 godzin lekcyjnych).

O poziomie na jaki zostanie zakwalifikowany uczestnik zadecyduje wynik testu poziomującego. Każda z grup szkoleniowych będzie liczyła maksymalnie 12 słuchaczy.

Udział w szkoleniu oraz egzaminach certyfikujących jest bezpłatny.

Zakwalifikowana do udziału w projekcie osoba zobowiązana będzie wnieść wkład finansowy w wysokości 150 zł celem zakupu kompletu podręczników do realizacji szkolenia i przygotowania do egzaminu

Zapraszamy do udziału w jednym z największych projektów edukacyjnych w naszym regionie!

2018-11-13 14:31:00