2018-12-03 11:11:00 Biblioteka Pedagogiczna na Forum Wymiany Doświadczeń Psychologów i Pedagogów Szkolnych 2018

21 listopada 2018 r. w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Toruniu odbyło się spotkanie w ramach Forum Wymiany Doświadczeń Psychologów i Pedagogów Szkolnych.
Celem spotkania było przekazanie wiedzy dotyczącej zagadnienia: „Depresja u młodzieży. Jak nauczyciel może pomóc swojemu choremu na depresję uczniowi”. Zebrani wysłuchali ciekawego wykładu pani Małgorzaty Błajet, psychologa PPP w Toruniu, a następnie mieli okazję do zadawania pytań i wymiany doświadczeń.

Dzięki uprzejmości organizatora Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu mogła zaprezentować swoje zbiory związane z tematyką spotkania. Elżbieta Wiśniewska, pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu zaprezentowała  ofertę edukacyjną biblioteki  i zachęciła do korzystania z jej bogatych zasobów.
Eksponowane na stoisku ksiązki oraz czasopisma cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników spotkania. Zestawienie bibliograficzne dotyczące tematu spotkania jest dostępne na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu w zakładce: Serwis informacyjny / Bibliografie tematyczne.

2018-12-07 17:17:08